Kontaktní čočky Johnson & Johnson

Společnost Johnson & Johnson je jednou z největších společnosti na světě. Již více než 120 let se věnuje zdraví lidí. Je jednou z mála společností, která nabízí nejkomplexnější sortiment výrobků pro zdravotní péči a poskytuje s tím související komplexní služby. V jejím výrobním portfoliu najdeme celé spektrum výrobků zdravotní péče a tedy nejen kontaktní čočky. Firma Johnson & Johnson má své zastoupení i v České Republice.

Kontaktní čočky Johnson & Johnson vynikají vysokou propustností kyslíku a mají velmi dobrou optickou kvalitu. Kontaktní čočky Johnson & Johnson jsou vyráběny unikátním výrobním postupem, který zajistí svým nositelům nejvyšší pohodlí při nošení kontaktních čoček.

Johnson & Johnson Vision Care je v rámci společnosti Johnson & Johnson divizí zabývající se výrobou, vývojem a distribucí kontaktních čoček rady ACUVUE. Kontaktní čočky ACUVUE od společnosti Johnson & Johnson Vision Care způsobily před více než 15 lety revoluci v kontaktologii. Díky svým vynikajícím vlastnostem a kvalitě se staly nejprodávanějšími kontaktními čočkami na světě.

Všechny typy čoček ACUVUE obsahují UV filtr, který chrání oči před ultrafialovým zářením. V nabídce Johnson & Johnson Vision Care najdete čočky 1-day Acuvue Moist, 1-day Acuvue Trueye, Acuvue Oasys, Acuvue Advance a další.

Levné kontaktní čočky